Business Solutions Center Parcs De Vossemeren

Center Parcs De Vossemeren

De Vossemeren ligt in het hart van Limburg, de groenste provincie van België. Op slechts een goed uur van Utrecht, Antwerpen, Brussel en Aken wordt u omgeven door 2 schitterende meren en de natuur van de Limburgse Kempen. De Vossemeren is de gedroomde locatie voor uw zakelijke bijeenkomsten: vergaderen, brainstormen, teambuilden, familiedagen, productpresentaties maar ook herbronnen. Een business park met de natuur als inspiratiebron, zonder ook maar iets in te boeten aan kwaliteit en professionaliteit. De Vossemeren biedt u een breed aanbod aan accommodaties van comfort tot VIP cottages en een 3-sterren hotel. Verder ook een Business Center met 7 vergaderzalen, een unieke locatie voor uw feest of evenement namelijk de Discovery Bay en een breed aanbod aan sportieve activiteiten voor jong en oud.
Max aantal personen logies:
3200
Maximale vergadercapaciteit:
500
Parkeergelegenheid binnen 100m:
Ja
Zalenoverzicht
NaamAfmetingOpstellingInrichting
Length in mWidth in mHeight in mSurface in m2Capacity in theatre layoutCapacity in cabaret layoutCapacity in school layoutCapacity in U layoutCapacity in boardroom layoutCapacity in carré layoutCapacity for partiesCapacity for lunch / dinnerRoom with daylightAir Conditioning
Alnuszaal492361511
Betulazaal492361811
Pinuszaal582400001214011
Prunuszaal8927250404024243211
Populuszaal8927250404024243211
Prunus & Populuszaal1692144100806060486611
Faguszaal580500200240648080050011
Hotel Restaurant1201
Discovery Bay4002501
Action factory Polyvalente Hal i.c.m. park buy-ouit30001000
Emanuel zaal31802212221210811
Faciliteiten vergaderruimte(s)
Airconditioning
Beamer met projectiescherm of lcd scherm
Daglicht
Diner / lunch mogelijk
Flipchart
Geluidsinstallatie met microfoon
Gratis draadloos internet
Ligging in het Groen
Parkeergelegenheid binnen 100m
Videoconferenties
Hotelfaciliteiten
Babybad
Bar/café/cafetaria
Bedlinnen beschikbaar
Buggyvriendelijk
Extra babybed mogelijk
Fietsen ter plaatse beschikbaar
Gratis wifi
Internetaansluiting
Jacuzzi
Kluis
Kuurmogelijkheden
Lift aanwezig
Maaltijden aangeboden in de uitbating
Microgolf
Openlucht zwembad
Overdekt zwembad
Parkeergelegenheid
Restaurant
Rolstoelvriendelijk
Sauna
Snacks
Solarium
Speeltuin buiten
Terras / balkon
Tuin toegankelijk voor gasten
TV op de kamer
Vegetarisch aanbod
Wasserette
Winkel aanwezig
Ligging
Afstand luchthaven Eindhoven:
37 km
Afstand luchthaven Zaventem:
105 km
Afstand luchthaven Luik:
92 km
Afstand luchthaven Maastricht:
76 km