Radisson Blu Hotel Hasselt

Ontdek de evenementenruimte Jenever. Deze ruimte is beschikbaar voor zakelijke en privégelegenheden tot 280 personen. De indeling van deze zaal is flexibel en kan worden opgesplitst in 4 multifunctionele ruimten of gecombineerd worden met een foyer (300 vierkante meter) en een terras (60 vierkante meter). De combinatie van de 14 vergaderruimten en de 94 kamers in Park Inn by Radisson Hasselt, sinds april 2017 geopend, maakt de twee hotels het grootste vergaderhotel van Belgisch Limburg.

Bezoek voor een andere unieke locatie de evenementenruimte Sky High. Wat denkt u van een intieme sky-high-vergadering, -diner of -feest met het mooiste uitzicht over Hasselt? Vraag onze medewerkers naar de details.

Kortom, dé ideale locatie voor grote events en vergaderingen!

Een bezoek waard? Ons sales team nodigt u graag uit voor een rondleiding of komt graag tot bij u.
Kamers:
126
Max aantal personen logies:
252
Maximale vergadercapaciteit:
250
Parkeergelegenheid binnen 100m:
Ja
Zalenoverzicht
NaamAfmetingOpstellingInrichting
Length in mWidth in mHeight in mSurface in m2Capacity in theatre layoutCapacity in cabaret layoutCapacity in school layoutCapacity in U layoutCapacity in boardroom layoutCapacity in carré layoutCapacity for partiesCapacity for lunch / dinnerRoom with daylightAir Conditioning
Rubens656535362632805011
Magritte333212181420202511
Raveel414524262026303011
Rubens+magritte+raveel1391907090507225012011
Van Eyck11142656544521507011
Foyer771001
Sky Meeting 1283510181416361911
Sky Meeting 2344215241820481811
Sky Meeting 326262611
Sky meeting 4343215241924401811
Sky Meeting 5343215241922401811
Sky meeting 6486425362832804811
Sky Meeting 4 + 5 + 61301609611
Jenever zaal28828010812028028018211
Smeets5948182020242411
Fryns694824362120603211
Wissels625630302120704811
Noblesse988536503030906511
Smeets + Fryns128964255961206511
Fryns + Wissels13110460661041308811
Wissels + Noblesse160141665514116011011
Smeets + Fryns + Wissels190152728015219011011
Fryns + Wissels + Noblesse2292309011023022016211
Faciliteiten vergaderruimte(s)
Airconditioning
Beamer met projectiescherm of lcd scherm
Daglicht
Diner / lunch mogelijk
Flipchart
Geluidsinstallatie met microfoon
Gratis draadloos internet
Parkeergelegenheid binnen 100m
Whiteboard
Hotelfaciliteiten
Aanbod streekgerechten/producten
Airco in de kamer
Bar/café/cafetaria
Bedlinnen beschikbaar
Extra babybed mogelijk
Fietsen ter plaatse beschikbaar
Fitness
Gratis wifi
Huisdieren toegelaten
Internetaansluiting
Kinderstoel en servies
Kluis
Lift aanwezig
Maaltijden aangeboden in de uitbating
Microgolf
Overdekt zwembad
Overdekte fietsenstalling
Parkeergelegenheid
Restaurant
Rolstoelvriendelijk
Sauna
Snacks
Solarium
TV op de kamer
Vegetarisch aanbod
Winkel aanwezig
Ligging
Afstand luchthaven Eindhoven:
73 km
Afstand luchthaven Zaventem:
80 km
Afstand luchthaven Luik:
47 km
Afstand luchthaven Maastricht:
46 km