Headerafbeelding De Box ©DPG Media

In de derde aflevering van De Box trokken de kandidaten naar de gezelligste provincie van het land. Benieuwd naar de locaties?

Woodz Lodges

De kandidaten verbleven in de bijzondere vakantiewoningen van Woodz Lodges in Heusden-Zolder. Centraal gelegen én midden in het groen, vormt dit de perfecte uitvalsbasis voor jouw avontuur in Limburg.

Woodz Lodges in Heusden-Zolder

Woodz Lodges in Heusden-Zolder

De Slingerberg

Het kan met de go-cart, maar om de Slingerberg in Riemst te bedwingen, raden wij toch de fiets aan. Noteer de knooppunten van de fietsroute Akkerlanden en Mergelwanden als je deze beklimming of afdaling aan je palmares wilt toevoegen. Aan knooppunt 402 in Kanne sta je aan de voet van de berg.

Slingerberg in Riemst

Slingerberg in Riemst

Landgoed Altenbroek

Het idyllische Landgoed Altenbroek in Voeren vormde het decor voor de proef met de AI-robot. Voor jou echter geen gekke speeddate, maar heerlijk de benen onder tafel steken met echte mensen voor een uitgebreid diner en goede gesprekken. Een betere afsluiting van een dag in de Voerstreek is er niet. Of toch? Verblijf in het viersterrenhotel en laat het avontuur langer duren.

Landgoed Altenbroek in Voeren

Landgoed Altenbroek in Voeren

Regionale luchthaven Brustem

De laatste proef ging door op de regionale luchthaven van Brustem in Sint-Truiden. Vanuit de bistro Cuisine Droneport bieden de enorme glaspartijen een uitzicht op de nieuwe vliegtuighangaar vanwaar de vliegtuigen naar de startbaan taxiën. Dat is pas lunchen of dineren met een view!

Cuisine Droneport in Sint-Truiden

Cuisine Droneport in Sint-Truiden

Niet zeker of het mag, maar we verklappen toch al dat de kandidaten in de volgende aflevering van donderdag 12 maart lekker in Limburg blijven.