Landcommanderij Alden Biesen

Op zoek naar een uniek congres/eventlocatie? Alden Biesen vormt een indrukwekkend historisch decor voor de organisatie van al jouw vergaderingen, bedrijfsfeesten, seminaries en congressen. Met een ruim aanbod van faciliteiten voor groepen tot 350 personen ligt de Landcommanderij in een inspirerende omgeving te midden van de glooiende Haspengouwse natuur. Neem contact met ons op voor een voorstel op maat. Zo wordt de organisatie van jouw evenement gegarandeerd een succes.
Kamers:
30
Max aantal personen logies:
54
Maximale vergadercapaciteit:
350
Parkeergelegenheid binnen 100m:
Ja
Zalenoverzicht
NaamAfmetingOpstellingInrichting
Length in mWidth in mHeight in mSurface in m2Capacity in theatre layoutCapacity in cabaret layoutCapacity in school layoutCapacity in U layoutCapacity in boardroom layoutCapacity in carré layoutCapacity for partiesCapacity for lunch / dinnerRoom with daylightAir Conditioning
Rijschool14163163001005070250200
Foyer11141637040253515050
Tiendschuur1423343100154040200150
Clerx6958152025
Zuidelijke Voorburcht6959402020225030
Pachter Cuvelier1426380250805070250200
Kerk250
Rochow81613615060604070
Steinen61510410028282260
Galerij Gelijkvloers81613610020504010036
Croix6106560222220
Cox41249402020225020
Muurtoren22712
Oranjerie41884803022328060
Bocholtz - Hoorzaal813109120503240
Reuschenberg5179338
Breill584616
Goer5816
Wassenaer552912
H. Van Amstenraedt552912
Faciliteiten vergaderruimte(s)
Beamer met projectiescherm of lcd scherm
Daglicht
Flipchart
Gratis draadloos internet
Ligging in het Groen
Parkeergelegenheid binnen 100m
Tuin
Ligging
Afstand luchthaven Eindhoven:
103 km
Afstand luchthaven Zaventem:
95 km
Afstand luchthaven Luik:
35 km
Afstand luchthaven Maastricht:
20 km